Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp çalışanlarıyla vedalaştı

Trendyol Süper Lig takımlarından Beşiktaş Kulübü’ndeki görevinden ayrılacak olan başkan Ahmet Nur Çebi, kulüp çalışanlarıyla vedalaştı. İşte detaylar.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulüp çalışanlarıyla vedalaştı
REKLAM ALANI
Yayınlama: 30.11.2023
0
A+
A-

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş Kulübünde 3 Aralık Pazar günü yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulun ardından görevinden ayrılacak başkan Ahmet Nur Çebi, kulüp çalışanlarıyla vedalaştı.

Bu Videoya Göz Atabilirsiniz

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Ahmet Nur Çebi, Tüpraş Stadı’nda bir araya geldiği çalışanlara veda etti.

“Beşiktaş’a hizmet ettiniz ve alın terinizin karşılığını aldınız”

Ahmet Nur Çebi, veda töreninde yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“Ben Beşiktaş’a hizmet ettim. Sizler de en az benim kadar Beşiktaş’a hizmet ettiniz ve alın terinizin karşılığını aldınız.

Ben de Beşiktaş’a hizmet etmiş olmanın onurunu kendime paye aldım. Bu kuruma herkes zarar vermek isteyebilir. Namusunuz ve şerefinizle bu kulübü zarar vermek isteyenlerden korumak sizin göreviniz.

“Hakkınızı helal edin”

Asıl nöbetçi sizsiniz. Sizler hancısınız, bizler yolcuyuz. Bu kulübün onuru, namusu ve şerefi sizlere ait. Buraya birileri gelecek, buradan birileri gidecek. Bu kurum 120 yıldır ayakta. Hakkınızı helal edin, ben size hakkımı helal ettim.”

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.