Premier Lig Haberleri | Erling Haaland’dan çığlık cevabı!

Manchester City’nin yıldız ismi Erling Haaland için Tottenham maçında hakeme itirazları sonrası oluşan görüntüsü nedeniyle Edvard Munch’un Çığlık tablosu benzetmesi yapıldı. Haaland, bu benzetme için, “Bugün yüzümü güldüren tek şey” cevabını verdi.

Premier Lig Haberleri | Erling Haaland’dan çığlık cevabı!
REKLAM ALANI
Yayınlama: 04.12.2023
0
A+
A-

AJANSSPOR – HABER

Manchester City’nin yıldız ismi Erling Haaland, kendisine yapılan benzetmenin ardından verdiği cevapla sosyal medyayı salladı.

Bu Videoya Göz Atabilirsiniz

Edvard Munch’un Çığlık tablosu benzetmesi

Sosyal medyada bir kullanıcı, Tottenham maçında hakem Simon Hooper’e itiraz ettiği anlar gündeme oturan Erling Haaland için Edvard Munch’un Çığlık tablosu benzetmesi yaptı.

“Yüzümü güldüren tek şey”

Haaland, bu benzetme için, “Bugün yüzümü güldüren tek şey” cevabını verdi. Norveçli yıldızın bu cevabı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

Manchester City – Tottenham maçında ne olmuştu?

Manchester City ile Tottenham’ın karşı karşıya geldiği maçta hakem Simon Hooper’in son anda verdiği karar büyük yankı uyandırmıştı.

Avantaj oynatmamıştı

Hooper, 3-3 devam eden son anlarda Jack Grealish, kaleciyle karşı karşıya kalacağı sırada daha önceki pozisyonda Erling Haaland’a yapılan faul nedeniyle oyunu durdurmuş ve avantaj oynatmamıştı.

Hooper’a büyük tepki

Maç 3-3 sona ererken, Manchester Cityli futbolcular ve Haaland, son anlardaki bu karar nedeniyle Hooper’a büyük tepki göstermişti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.