Wanda Nara gözyaşlarını tutmadı! ‘Gerçekten gücüm kalmıyor’

Galatasaray’dan forma giyen Mauro Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Nara, ailesinden ve eşi Mauro Icardi’den uzak olduğunu dile getirdi ve gözyaşlarına hakim olamadı.

Wanda Nara gözyaşlarını tutmadı! ‘Gerçekten gücüm kalmıyor’
REKLAM ALANI
Yayınlama: 05.12.2023
0
A+
A-

Galatasaray’ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, İtalyan televizyonunda ailesinden ve fiziksel yıpranmasından bahsetti. Ünlü isim, bu anlarda gözyaşlarına hakim olamadı.

Haberin Devamı

‘ÇOK YORUCU’

Çok yorulduğunu ifade eden Wanda Nara, “Her bir koreografiyi gerçekleştirebilmek için yapılan antrenmanlar çok yorucu. gerçekten gücüm kalmıyor. Provaları bitirdiğimde yorgun oluyor. Provalar, saatlerce sürüyor” ifadelerini kullandı.

‘AĞLAMAK İSTEMİYORUM’

Ailesi hakkında konuşan Wanda Nara, “Geçen hafta eve geri döndüm. Orada üç gün kaldım. Ağlamak istemiyorum. Çok üzgünüm. En küçük kızım okuldan iki yazılı sonucuyla geldi. Birinden 2, diğerinden 1 almış. ‘Sen burada olmadığın için böyle oldu’ dedi. Ailemi gerçekten çok özlüyorum.” ifadelerini kullandı ve bu sırada gözyaşlarına hakim olamadı.

“DOKTORLAR ‘DANS EDEBİLİRSİN’ DEDİ”

Wanda, “Eğer dans ediyorsam, bu iyi olduğumu göstermek içindir. Teklifi aldığımda açıkçası durumum çoktan stabil hale gelmişti. Ben de tedavi gördüğüm doktorlara, bu yarışmaya katılıp katılamayacağımı sordum. Bu konuda onların onayını aldım. Gerçek şu ki iyiyim ama hastalığım nedeniyle biraz yorgunum” dedi.

Haberin Devamı

‘YENİ DANS ÖĞRENİYORUM’

Dans hakkında konuşan Nara, “Fazla zamanımız yok, hayal ettiğimden çok daha az zamanım var. Dünyadaki diğer dans yarışmalarında bir koreografi hazırlamak için 15-20 gününüz oluyor. İtalya’da ise 4 günümüz var, bu çok az. Ayrıca, çok fazla içerik kaydediyoruz. Tüm danslar önceden bir kliple başlıyor ve bu klibin çekimi, hazırlığı, makyajı, saçı, kostüm denemeleri falan neredeyse yarım gün sürüyor. Koreografi için 4 günümüz var. Yeni ritimlerle dans etmek için çok az zamanımız var. Çünkü gerçek şu ki vals, rumba, paso doble gibi dansların ritimlerini bilmiyordum. Bu farklı bir tarz, farklı dans ediliyor ve ben birçok yeni şey öğreniyorum. Bu beni mutlu ediyor” açıklamalarında bulundu.

‘SINIRSIZ SEYAHAT İZNİ’

Icardi’nin eşi Wanda Nara, yarışma programıyla yaptığı anlaşmada Türkiye’ye sınırsız seyahat izni olduğunu, bu nedenle çocuklarını ve Icardi’yi ziyaret etmek için de zaman harcadığını dile getirdi.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.