Trabzonspor’da Bakasetas görüşme odasına

Anastasios Bakasetas’a daha önce yeni kontrat teklifi yapan ve olumsuz yanıt alan Trabzonspor’da, bu kez Abdullah Avcı oyuncusuyla konuşacak. Bu görüşmenin ardından Bakasetas’ın takımdaki geleceği belli olacak.

Trabzonspor’da Bakasetas görüşme odasına
REKLAM ALANI
Yayınlama: 20.11.2023
0
A+
A-
Trabzonspor’la kontratı sezon sonunda bitecek olan Anastasios Bakasetas ile yönetim daha önce görüşme gerçekleştirmiş, hatta 30 yaşındaki yıldıza cazip bir kontrat önerilmişti. 1 milyon 250 bin Euro’luk yıllık ücretine yüzde 50 zam yapılan Bakasetas, cazip teklife olumsuz yanıt vermişti. Ancak Abdullah Avcı’nın gelişi sonrası işler değişebilir.

ABDULLAH AVCI FAKTÖRÜ

Bakasetas’la ilk döneminden itibaren yakın bir iletişimi olan Avcı’nın, Yunan futbolcuyla geleceği konusunda bir görüşme yapacağı öğrenildi. Bu konuşmanın ardından olumlu sinyal alınırsa, Bakasetas’a yeni bir teklif iletilebilir.

BAKASETAS’IN AÇIKLAMASI

Tecrübeli 10 numara da Yunanistan Milli Takımı’nda yaptığı açıklamada “Trabzonspor’da devam edecek misin?” sorusuna “Bu kulüple benim aramda bir konu. Bazı görüşmeler olacak. Neler olacağını göreceğiz” cevabını vermişti.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.