SON DAKİKA DEPREM Mİ OLDU? | ❗ 6 Aralık 2023 AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi

DEPREM riski ile her an karşı karşıya olan fay hatları üzerindeki ülkemizde, sarsıntıların şiddeti, olduğu yer gibi teknik bilgiler iki farklı kaynak tarafından paylaşılıyor. AFAD ve Kandilli Rasathanesi’nin hesaplamalarıyla vatandaşlar, ülkede olan depremleri, şiddetini ve artçıları anlık olarak öğrenebilirken 6 Aralık 2023 Çarşamba AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesini sizler için derledik.

SON DAKİKA DEPREM Mİ OLDU? | ❗ 6 Aralık 2023 AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler listesi
REKLAM ALANI
Yayınlama: 06.12.2023
0
A+
A-

DEPREM Mİ OLDU SON DAKİKA| Coğrafi konumu sebebiyle deprem kuşağında yer alan ülkemizin maruz kaldığı büyüklü küçüklü çok sayıda sarsıntı, vatandaşları deprem konntrolünü rutin hale getirmeye teşvik etti. Kuzey Anadolu Fay Hattı, Doğu Anadolu Fay Hattı, Batı Anadolu Fay Hattı ve Kuzey Anadolu Sıradağları gibi farklı fay hatlarında meydana gelen depremler, art arda ve yüksek şiddette yeni sarsıntıların yanı sıra çok art arda artçıları da doğuruyor. İşte 6 Aralık Çarşamba son dakika deprem haberleri, ve AFAD, Kandilli Rasathanesi son depremler, artçı depremler ve büyüklükleri…

5 ARALIK’TA MEYDANA GELEN DEPREMLER

Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın resmi internet sitelerinde, yaşanan son depremlerin büyüklüğü, derinliği, saati ve merkezüssü ölçülerek kaydedilmektedir.

DEPREM UYARI SİSTEMİ GOOGLE – ANDROID – IOS | Telefondan deprem uyarı sistemi nasıl açılır? Devamını Oku BUNU DA OKU

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.